KONST / Litografier / Litografier 13568599
nr 1356 8599
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografier, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 138/300, daterad 1969. Motivet: 30x39 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:05:22
25/10 13:41:47
26/10 17:16:20
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas